Collection: Gifts for Him and Her
Add some magic to your car-mad friend's Christmas with our range of motoring-inspired gifts. With gifts for Lego lovers to Ferrari fans, we've got something for everyone!
Read more
Gift Voucher - Experience Haynes Motor Museum

- Regular price
- from £11.25
- Sale price
- from £11.25
- Regular price
-
- Unit price
- per

Build Your Own V8 Combustion Engine Kit

- Regular price
- £59.99
- Sale price
- £59.99
- Regular price
-
- Unit price
- per


John Haynes - The Man Behind The Manuals

- Regular price
- £20.00
- Sale price
- £20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per


F1 Ferrari 2021 - Leclerc 1:43

- Regular price
- £12.00
- Sale price
- £12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

Haynes Museum Milk Chocolate

- Regular price
- £3.99
- Sale price
- £3.99
- Regular price
-
- Unit price
- per


British Motor Scooters 1946-1970

- Regular price
- £4.99
- Sale price
- £4.99
- Regular price
-
£9.99 - Unit price
- per

QuickBuild - VW Camper Van

- Regular price
- from £22.99
- Sale price
- from £22.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

F1 Ferrari 2021 - Sainz 1:43

- Regular price
- £12.00
- Sale price
- £12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per

James Bond Aston Martin DB5 No Time To Die

- Regular price
- £44.99
- Sale price
- £44.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

Maisto Ferrari Assembly Line 1:24 Scale Model

- Regular price
- from £29.99
- Sale price
- from £29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

VW T1 Camper Thermal Flask

- Regular price
- £19.99
- Sale price
- £19.99
- Regular price
-
- Unit price
- per


Build Your Own V-Twin Motorcycle Engine Kit

- Regular price
- £53.99
- Sale price
- £53.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

Porsche 911 Carrera S 1:24

- Regular price
- £21.99
- Sale price
- £21.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

Street Classics - VW Golf Mk1 GTI

- Regular price
- £18.99
- Sale price
- £18.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

Build Your Own 4-Cylinder Engine Kit

- Regular price
- £49.99
- Sale price
- £49.99
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Page 1 of 9
- Next page